Vılcējs

ATSTĀJIET SAVAS PĒDAS
uz visneizbraucamākajiem ceļiem, ar vissmagākajām kravām
Ford Trucks vilcēju sērija nodrošina maksimālu veiktspēju, maksimālu ietaupījumu un jaudīgu un ērtu ceļabiedru pieredzējušiem tālbraucējiem.
IZPĒTĪT MODEĻUS
Jaudas avota atklāšana: jaunais Ecotorq dzinējs

Ford Trucks vilcēju sērijas sirdī dūcošais Ecotorq dzinējs iespaidos arī jūs ar dabisko snieguma un ekonomiskuma līdzsvaru. Salīdzinot ar iepriekšējo paaudzi, nākamās paaudzes Ecotorq dzinējs un viedais aerodinamiskais dizains palīdzēs samazināt degvielas patēriņu par 8,5%.

Garajos ceļojumos jūsu ērtības ir svarīgas

Ford Trucks vilcēju sērija ir tikpat ambicioza attiecībā uz komfortu kā attiecībā uz jaudu un veiktspēju. Izmantojot virkni ergonomisku, jūsu vajadzībām atbilstošu kabīnes veidu, sagatavojieties iekļūt mājīgā dzīvojamā telpā jūsu transportlīdzekļa iekšpusē.

Tehnoloģijas, kuras garajā ceļojumā rada apvērsumu

Ja zaudējat koncentrāciju, aktivizējas joslas šķērsošanas brīdinājuma sistēma; ja attālums līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim kļūst pārāk mazs, automātiski ieslēdzas uzlabotā avārijas bremžu sistēma, un elektroniskā stabilitātes programma novērš gan vilcēja, gan piekabes slīdēšanu.

Ja meklējat vilcēju, kurš
ne tikai dalīsies ar jūsu slodzi,
bet arī ar savu aizrautību
garajā ceļā,
Ford Trucks ir atbilde.

LEJUPIELĀDĒT KATALOGU
Ar Ford Trucks vilcēju sēriju
Neviena krava nekad nav pārāk smaga

Noskatieties jaunā
un godalgotā
“Starptautiskā
Kravas Gada auto”
vilcēja F-MAX radīšanu.

SKATĪTIES VIDEO
Mēs vēlējāmies izveidot videi draudzīgu dzinēju, kas apvienotu augstu veikstpēju un degvielas ekonomiju, un mums tas izdevās!
Murat Varol - produktu izsā√trādes inženieris
Ford Trucks pieredze ar
360 grādu kameru
360 EKSTERJERA SKATS 360 INTERJERA SKATS
No Result
SEARCH