VIEW DETAILS
FORD OTOSAN INONU RŪPNĪCA

Rūpnīcas aptvertā ārējā platība ir 1,1 miljons m², un tās iekšējā platība ir 90 000 m²; tajā tiek ražotas augstas kvalitātes Ford Trucks automašīnas, Ford vilcēji un Ecotorq dzinēji. Rūpnīca tika izveidota 1982. gadā, un tā ir viena no vietējās ekonomikas virzītājspēkiem, pateicoties gada ražošanas jaudai 15 000 kravas automašīnu un vilcēju, 11 000 Ecotorq dzinēju, 65 000 Transit Puma dzinēju, 140 000 Transit aizmugurējo tiltu un 300 000 Transit priekšējo riteņu savirzes regulēšanu.

Lai kur būtu kāds ceļš, tur ir Ford

Uz ceļa strādājošie var paļauties uz Ford Trucks automašīnu tehnisko apkopi — tā darbojas no 30 vietējiem pārdošanas un servisa centriem, gandrīz 50 ārvalstīs un 3 kontinentos, kas aptver teritoriju no Krievijas līdz Turku republikām, Austrumeiropai, Āfrikai un Tuvajiem Austrumiem. Daloties ar jebkādu slodzi, it visur visā pasaulē.


Īstā vieta, kur attīstīt spējas atbilstoši rīkoties uz ceļa: Ford Trucks Attīstības akadēmija

2015. gadā atvērtā Ford Trucks Attīstības akadēmija apvieno Ford Trucks automašīnu būves kultūru un speciālās zināšanas ar personīgu attīstību. Apmācības efektivitāte vienmēr tiek uzlabota, mācību klasē izmantojot, e-apmācību, atjaunošanas apmācību, darbnīcas lietojumprogrammas un video apmācību. Apmācība ir pielāgota individuālajām vajadzībām atbilstoši prasmju un zināšanu līmenim. Apmācību vada pieredzējuši vietējie un ārējie instruktori, kuri pārzina Ford korporatīvo kultūru. Personīgā apmācība, lietpratības demonstrējumi un to ietekme uz sniegumu tiek uzraudzīta, izmantojot Ford apmācības vadības sistēmu (FODDERS).

Ford Attīstības akadēmijas iespējas

11 klases telpas, 
1 datorlaboratorija 
Konferenču zāle 
Daudzfunkcionālas sanāksmju zāles

No Result
SEARCH