Būvniecības sērija

BŪVNIECĪBAS BIZNESS - GRŪTS IESĀCĒJIEM
Viegli paveicams darbs, ja Jums ir spēks.
Jebkuram būvniecības projektam Jums ir nepieciešams izturīgs pavadonis — tāds, kurš spēj viegli izturēt vislielākās slodzes un pielāgoties jebkuram darba objektam. Ford Trucks Būvniecības sērija piedāvā virkni kravas automašīnu, bez kurām Jūs nevarat iztikt — no pilnpiedziņas pašizgāzējiem līdz betona maisītājiem un sūkņiem.
IZPĒTĪT MODEĻUS
Jaudas avota atklāšana: jaunais Ecotorq dzinējs

Ford Trucks Būvniecības sērijas sirdī dūcošais Ecotorq dzinējs pozitīvi ietekmēs arī Jūs ar dabisko snieguma un ekonomiskuma līdzsvaru.

Dzinēja bremze un transmisijas bremze

Standarta iebūvētā dzinēja bremze ir Jūsu rīcībā, kad tā visvairāk vajadzīga. Iesaistieties pareizajā brīdī, ļaujot Jūsu transportlīdzeklim droši ripot lejup pa slīpumu pat, ja tas pilnībā piekrauts. Ļauj bremzēt, kad vien tas nepieciešams, ar jebkuru slodzi un neatkarīgi no apstākļiem.

Automatizēti transmisijas režīmi

Tas zina Jūsu braukšanas režīmu labāk nekā jūs. Ar savu eko, bezceļa un šūpošanas režīmiem tas pārslēdz pārnesumu, kad ir nepieciešams. Tādējādi Jūs varat kontrolēt savu ātrumu uz jebkura ceļa.

Uzlabota manevrēšanas spēja

Iespaidojiet visus ar saviem manevriem pat visšaurākajās vietās. Ar optimālo garenbāzi un uzlaboto stūres sistēmu manevrēšana sagādā prieku, nevis galvassāpes.

 

FORD TRUCKS:
Biznesa partneris,
kurš strādā tikpat smagi kā jūs.
Pat tad, kad ceļš kļūst smags.

AR FORD TRUCKS BŪVNIECĪBAS SĒRIJU
izaicinājums nekad nav pārāk liels
Būvniecības biznesā mēs esam stabili kā klints.
Būvniecības automašīnu vadītājs
Ford Trucks pieredze ar
360 grādu kameru
360 EKSTERJERA SKATS 360 INTERJERA SKATS
No Result
SEARCH