0%
Iekšējie uzglabāšanas nodalījumi
Virs galvas un sānu uzglabāšanas nodalījumus var izmantot dažādiem mērķiem
Automatizēta transmisija
Visi tālsatiksmes transportlīdzekļi ir aprīkoti ar uzlabotu 12 ātrumu automatizētu transmisiju ar dažādiem piedziņas režīmiem, kas nodrošina lielāku degvielas efektivitāti un veiktspēju, kā arī ideālu un ērtu braukšanas pieredzi visos apstākļos.
Vadītāja sēdeklis
Ford Trucks ceļa sērijas sēdekļi piedāvā optimālu komfortu, kas nepieciešams vienmērīgai braukšanai. Vadītāja sēdeklis ir aprīkots ar jostas atbalstu, roku balstiem, gaisa suspensiju un apkuri. Tas nodrošina ērtu braukšanas pieredzi, saglabājot vadītāja optimālo sēdvietu.
Displeja panelis un brauciena dators
Displeja panelis un brauciena dators iedegas, kad aizdedze ir ieslēgta. Vadītājs braukšanas laikā var redzēt visu nepieciešamo informāciju. Vairāki svarīgas informācijas gabali, piemēram, AdBlue līmenis, pašreizējais degvielas patēriņš, vidējais ātrums un attāluma odometrs, ir autovadītāja redzes laukā. Kruīza kontrole un ergonomiskais instrumentu panelis garantē vēl lielāku komfortu ilgstošu pārdzīvojumu laikā.
Motora bremzes un intarder
Motora bremzes un intardera vadības svira: palīg bremzes var vai nu manuāli iesaistīt, vai arī tos iestatīt automātiski, lai optimālai bremzēšanai veiktu.
Ergonomiskais instrumentu panelis
Ergonomiskais instrumentu panelis, kas iekļauj radio, gaisa kondicionētāju, automātiskās pārraides režīmus, ESP, viedās bremžu vadības sistēmu un salona sildīšanas vadības ierīces, ir viegli sasniedzama un nodrošina papildu drošību braukšanas laikā.
Zem gultas krātuve
Plašs nodalījums zem gultas papildu glabāšanai.
Cabin Heating
Sausie un mitri sildītāji saglabājiet kabīni tieši pareizajā temperatūrā. Jūs varat viegli kontrolēt temperatūru no elektroniskās vadības bloka un sildīt transportlīdzekli pat tad, ja motors nedarbojas.
Saules Visor un vairogi
Saules vizieris un vairogi optimizē vadītāja komfortu un redzi, braucot dienas laikā.
Saliekamā divstāvu gulta
Ērtas gultas padara ērtus braucienus. Jūs varat ieslēgt lasīšanas gaismu, lai lasītu savu avīzi, atpūtu uz ērtā matrača un kontrolētu karstumu, ne piecelties.
See the Road 3242 Series up close before you make up your mind.
Take a look and enjoy a 360-degree virtual tour of the vehicle’s exterior.
SĀKT